Впродовж III кварталу управління молоді та спорту виплатило спортсменам грошових винагород на понад 2 мільйони гривень

За підсумками третього кварталу грошові винагороди за призові місця на національних та міжнародних змаганнях від управління молоді та спорту Львівської ОВА отримали 66 спортсменів та 59 тренерів. Загальна сума, на яку виплатили премії впродовж трьох місяців, – 2 025 750 гривень.

Найбільший розмір премії, 100 тисяч гривень, отримала Наталія Букса за перше командне місце у Всесвітній шаховій олімпіаді. Її тренер Володимир Грабінський отримав 50 тисяч гривень.

Віталій Вергелес отримав 90 тисяч гривень за 3 місце на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное та 2 місце на Кубку світу. Його тренер Андрій Маслюк 22 500 гривень, а Роман Бундз, інші вихованці якого також займали місця на міжнародних змаганнях, – 34 125 гривень.

Олександра Хоменець отримала 70 тисяч гривень за 2 місце на чемпіонаті світу з боротьби вільної серед дорослих та 3 місце на чемпіонаті світу серед юніорок. Тренер Олександри Андрій Бирка отримав премію у розмірі 17 500 гривень. Інший тренер спортсменки, Орест Скобельский, який займається і з іншими призерками міжнародних змагань, загалом отримав винагороду у розмірі 23 000 гривень.

Даниїл Яковлев за 2 командне місце на чемпіонаті світу з велосипедного спорту на треку серед юніорів, 3 місце на чемпіонаті Європи був премійований - 64 тисячами гривень. Його тренують Андрій Кагрут та Микола Залигін, які отримали по 16 тисяч гривень.

Нагадаємо, виплата грошових винагород здійснюється у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту.