ВПО у районах Львівщини. Максим Козицький пояснив, як побудована робота з переселенцями та як долучитися до допомоги

Покинути домівку, роботу, можливо, рідних і через бомбардування та постійні обстріли переїхати в іншу область й почати життя з чистого аркуша – дуже непросто. Про те, як Львівська ОВА працює з цим викликом у районах області розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Станом на сьогодні на Львівщині офіційно зареєструвалися як ВПО 240 тисяч людей. Наші фахівці виїжджають в райони, проговорюють з вимушеними переселенцями проблеми, а також формують план їхнього вирішення.

У громади також виїжджають мобільні бригади, вони надають ВПО медичний та психологічний супровід.

Зважаючи на великий запит, робоча група з медико-психосоціальної допомоги, яку Львівська обласна державна адміністрація створила на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, зараз працює над тим, щоб підтримати та навчити практичних психологів, соціальних працівників, лікарів первинної ланки, керівників закладів області технік самодопомоги та розвитку стресостійкості, навичок психологічного відновлення, а також надавати психологічну допомогу людям з посттравматичним стресовим розладом», - розповів очільник Львівщини.

Тож фахівці, які хочуть пройти навчання, можуть зареєструватися тут: https://cutt.ly/zHBvlvP

Ті, хто готовий проводити навчання, можуть писати на пошту: medpsysocial.aid@gmail.com

Якщо ви хочете запросити виїзну бригаду у вашу громаду, заповніть заявку: https://cutt.ly/WHBvKKt

«Так, проблеми є. Їх немало. Час кожному на своєму місці включитися і працювати на спільний результат. Тільки так ми приведемо Україну до перемоги. І тільки так відбудуємо її опісля», - додав начальник Львівської ОВА.

Переглядів: 3