ВПО Самбірщини можуть отримати грошові виплати від данської організації: як зареєструватись

Отримати допомогу можна у середу, 9 листопада, у консультативно-координаційному центрі для ВПО за попередньою реєстрацією. Кількість грантів обмежена.

Продовжується реєстрація на грошові виплати від Данської ради у справах біженців (DRC) для вразливих категорій з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Ви можете подати заявку, якщо дохід вашої родини складає менше 5400 грн на одну особу на місяць, а також за умови, якщо Ваша родина підпадає під одну з категорій:

1. батьки-одинаки з дітьми (навіть не зареєстровані офіційно);
  2. родини з двома і більше дітьми;
  3. одинокі люди з інвалідністю/хронічними захворюваннями;
  4. родини з вагітними/годуючими жінками;
  5. родини як мінімум з 1 дитиною ТА 1 людиною похилого віку/людиною з інвалідністю;
  6. ВПО, які перемістились з небезпечних територій в останні 30 днів;
  7. родини з прийомними дітьми;
  8. одинокі жінки.

Початок реєстрації о 10:30 (за відсутності повітряних тривог) у приміщенні Самбірської районної військової адміністрації за адресою м. Самбір, вул. Мазепи, 8 (каб. 2).

Заяву зможе подати один представник від родини. З собою необхідно мати наступні документи: паспорт, ІПН, довідка ВПО, свідоцтво про народження дітей.

Проходження реєстрації не гарантує отримання допомоги. Надання виплат здійснюється по принципу першочерговості для найвразливіших сімей. Кількість грантів обмежена.