«Впевнений, що між бізнесом і владою збережеться плідний діалог, довіра і розуміння», – Максим Козицький під час Весняного ділового форуму

Під час заходу розглянуть приклади успішних проєктів, які реалізували в Україні місцеві компанії – лідери ринків.

Сьогодні, 19 травня, у Львові стартував Весняний діловий форум – аполітичний некомерційний проєкт, спрямований на розвиток бізнес-середовища України, обговорення питань мікро- й макроекономіки, монетарної політики та економічної ситуації в Україні загалом в умовах значних історичних викликів.

Учасниками Форуму стали представники органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій; успішні підприємці, які зацікавлені в економічному розвитку України, представники міжнародних економічних організацій та установ, зарубіжних фінансових та інвестиційних компаній, що зацікавлені у реалізації бізнес-проектів на території України.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький під час виступу на Форумі наголосив, що Львівщина під час війни стала хабом, який об’єднує людей, готових реалізовувати проєкти для відбудови і подальшого розвитку України.

«Нам важливо залишатися сталою економікою. Дякую величезне організатору Форуму Володимиру Глащенкову за те, що він робить. Він кожного року, попри ковід і війну говорить про український бізнес і можливості, які можна реалізовувати в Україні, не зважаючи на всі обставини. Дякую українському бізнесу за те, що інвестує і не зупиняється. Саме завдяки підприємцям, які залишилися в Україні, сплачують податки і забезпечують робочі місця, ми маємо можливість допомагати армії. Впевнений, що між бізнесом і владою збережеться плідний діалог, довіра і розуміння», – зазначив очільник Львівщини.

За словами Максима Козицького, акценти, які ставить перед собою Львівщина, це, зокрема,  якісні освіта, медицина, соціальний захист і логістика, а також співпраця між бізнесом та владою.

Серед учасників Форуму, зокрема, Орест Гринів, заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОВА, Леся Кузьменко, заступниця керівника місії ЄБРР в Україні, Олена Волошина, представниця Міжнародної Фінансової Корпорації, Яцек Єжи Шугаєв, Голова правління KredoBank.

У межах 4-ї панелі Форуму розглянуть приклади успішних проєктів, які реалізували в Україні місцеві компанії – лідери відповідних ринків, обмін досвідом власників цих компаній та практичні рекомендації щодо уникнення ризиків та помилок.

Організатор заходу – Володимир Глащенков, керівник юридичної компанії «HD Partners».

Переглядів: 3