Вперше за 9 років на Львівщині відбувся чемпіонат України з тенісу

Учора, 25 грудня, на кортах комплеску LeoLand відбулись фінальні поєдинки чемпіонату України з тенісу.

Це перші змагання з цього виду спорту національного рівня після 24 лютого.

«Це дуже важливо, що завдяки нашим військовим ми маємо можливість проводити такі змагання. І дуже важливо, що ми зуміли зберегти український спорт, що наші спортсмени виступають на міжнародних змаганнях і ми маємо змогу проводити внутрішні чемпіонати. Сьогодні ми проводимо у Львові дуже багато змагань, адже з перших днів війни ми все зробили, щоб наші спортсмени тренувались, і не тільки тренувались, а й мали можливість брати участь у змаганнях», – зазначив міністр молоді та спорту, голова Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт.

У жіночому фіналі зустрілись львів’янка Анастасія Запаринюк, яка була чемпіонкою України у парному розряді до 18 років, та киянка Аліна Барановська, яка за свою кар’єру виграла 11 всеукраїнських турнірів та 9 європейських. Перемогу виборола представниця Києва.

У чоловічому фіналі зустрілися львів’янин Роман Бойчук, який 11 разів виборював нагороди на всеукраїнських змаганнях, і представник Одеси Олександр Варіченко, який виборював титул чемпіона України у 2015 році.  Перемогу здобув львів’янин.

Нагадаємо, востаннє чемпіонат України з тенісу Львівщина приймала у 2013 році.

«Проведення у Львові чемпіонату вперше за багато років стало можливим, завдяки партнерству бізнесу та держави, коли приватні заклади є соціально відповідальними та запропонували спеціальні умови для проведення національних змагань», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Переглядів: 0