Восьмирічний львівський волонтер зібрав понад мільйон гривень для ЗСУ

Юрій Напора – восьмирічний львів’янин, якому вдалось зібрати вже кошти на дрони, автомобілі, прилади нічного бачення та інше спорядження для захисників.

Історію юного волонтера розповіли в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

«Юра каже в один прекрасний день – треба йти. Ми вирішили заїхати в Мостиська, де нас ніхто не знав. Ну так, щоб не було соромно в разі фіаско», – зазначає батько волонтера Назар.

Найбільше Юрій цінує подаровані військовими шеврони. Для репертуару обирає пісні, які беруть українців за душу – патріотичні, повстанські, ліричні пісні про героїзм і трагізм українського народу.

«Я не втомився. Я люблю це. Я хочу цього. І випрошую тата кожного разу кудись йти чи їхати співати, щоб допомагати нашим Збройним силам», – наголошує юний волонтер.

Коли управління готувало сюжет, хлопчик зібрав 780 тисяч для ЗСУ.  Проте на момент публікації сума вже перевищила мільйон гривень.

Юрчик є наймолодшим волонтером молодіжної духовно-патріотичної організації «Апостольська Чота», що діє у Городку. Саме за посередництвом цієї організації хлопець допомагає нашим воїнам. Завдяки ньому на фронт відправилося вже чимало амуніції та автомобілів.

Нагадаємо, Львівська ОВА вперше розповідала про маленького волонтера на початку серпня. Тоді йому на перших концертах вдалося зібрати 23 305 гривень на потреби ЗСУ.

Відео - за покликанням: https://youtu.be/SkkB0oa_Fgk