Восьмирічній волонтер, який зібрав мільйон для ЗСУ, виконав гімн на матчі УПЛ у Львові

Учора, 14 листопада, на «Арені Львів» відбувся матч 13 туру Української прем‘єр-ліги з футболу між львівським «Рухом» та закарпатським «Минаєм».

Зустріч завершилась з рахунком 1-1. Напередодні матчу гімн України виконав 8-річний волонтер Юрій Напора, про якого управління молоді та спорту Львівської ОВА розповідало раніше. Хлопчику також доручили виконати перший символічний удар по м‘ячу.

Зауважимо, окрім «Руху» у прем‘єр-лізі цьогоріч змагається професійний футбольний клуб «Львів». Зараз «Рух» займає 11 сходинку турнірної таблиці, а «Львів» — 15-ту.

Сума коштів, яку зібрав юний волонтер, співаючи на вулицях Львівщини, сьогодні перевищує 1 378 000 гривень. Ці гроші хлопець передає на потреби Збройних сил України за посередництвом громадської організації «Апостольська Чота».