Вони наближають нашу Перемогу: історія боротьби на фронті туроператора «Відвідай»

Управління туризму та курортів Львівської ОВА продовжує цикл публікацій до Дня туризму про людей з туристичної галузі Львівщини, які наближають нашу Перемогу.

Туроператор «Відвідай» з перших днів війни перепрофілював свою діяльність і відкрив на базі власного офісу волонтерський штаб.

Директор, Ігор Губіліт, розповів, що зараз четверо його колег з роботи захищають Україну. Інші працівники команди з повною віддачею працюють в тилу і значну частину прибутку від мандрівок фірма перераховує на ЗСУ.

«Наш офіс з маленького та затишного туристичного осередку перетворився на потужний центр, в якому почали сортувати ліки на передову, збирати продукти, солодощі, засоби гігієни та побутову хімію, ми формували так звані «пакунки солдата», в яких було все найнеобхідніше для однієї особи: від таблетки проти головного болю до шкарпеток та зубної щітки. Для цього об’єдналися з нашими партнерами з Києва, туристичною компанією «Анга-Тревел», – розповідає Ігор Губіліт.

В перші дні війни туристична компанія перерахували 100 тис. гривень на потреби ЗСУ. Пізніше для армії придбали автомобіль за 90 тис. Долучились також до купівлі амуніції для військових, зокрема бронежилетів, тепловізорів, тактичних рукавиць, спецодягу.

«Наші вантажі отримали: Первомайськ, Бахмут, Київ, Харків, Чернігів та інші міста в Україні. Ми активізувались і в інформаційному просторі, наші гіди давали інтерв’ю польському та італійському телебаченню, це був коротенький звіт про ситуацію в Україні та нашу участь у цій війні», – зазначає Ігор Губіліт.

Також «Відвідай» проводили серію екскурсій по Львову, щоб кожен міг прогулятися містом, трошки відволіктися від ситуації та внести добровільну пожертву, яку спрямовували на потреби армії. Представники фірми організували і безкоштовний автобусний тур для вимушено переміщених українців Львівщиною. Зі слів Ігоря Губіліта, найближчим часом його команда планує продовжити активно займатися благодійними проєктами, бо якраз основної роботи поменшає.

Переглядів: 0