Волонтери одного з благодійних фондів передали пожежну машину жителям Чернігівщини

Благодійний фонд «Міжнародна Асоціація підтримки України» (МАПУ) спільно з Львівською обласною військовою адміністрацією долучилися до транспортування пожежної машини для жителів однієї з громад Чернігівщини.

Пожежну машину безоплатно віддала баварська громада Адельшлаг федеративної республіки Німеччина. Команда волонтерів дві доби власним ходом транспортувала автомобіль до України. Зі Львова пожежне авто відвантажили на вагон-автомобілевоз та воно продовжило свій рух залізницею. На Чернігівщині авто обслуговуватиме громаду, яка складається з декількох сіл.

Заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Віталій Загайний подякував волонтерам за їхню допомогу у пошуку та транспортуванні авто до України.

«Машину ми скерували в регіон який більше місяця був під окупацією російських загарбників. Окупанти там зруйнували усю можливу інфраструктуру, в тому числі мости, що утруднює логістику та швидкий доїзд машин екстреної допомоги. Дуже вдячний волонтерам, які власними силами та жагою допомогти, їдуть за тисячі кілометрів від України для пошуку необхідних речей, які так потребують регіони, які постраждали від нападу армії рф. У цей непростий час нам потрібно консолідувати свої зусилля на єдиній меті – перемозі над спільним ворогом», - сказав Віталій Загайний.

Голова благодійного фонду МАПУ Ольга Чуйко розповіла як саме транспортували автомобіль до України.

«Процес перевозки зайняв декілька днів, адже на цій машині стоїть обмеження швидкості, тому ми не могли їхати достатньо швидко по автобанах, але це не стало перепоною для нас та нашої місії. Попри те, що сама машина не є новою у неї невеликий пробіг, тому вона має прослужити ще з десяток років на благо жителів Чернігівщини. Ми дуже раді, що нам вдалося доставити її так швидко в Україну, а незабаром вона здійснюватиме перші робочі виїзди», - зазначила Ольга Чуйко.

Додамо, що акціонерне товариство «Укрзалізниця» безоплатно доставляє гуманітарні вантажі пасажирськими потягами до українських міст, які постраждали внаслідок окупації. Завдяки цій програмі цей пожежний автомобіль транспортують до пункту призначення, де він буде чергуватиме.

Переглядів: 2