Волонтерські ініціативи та гуманітарна допомога: молодь області активно залучена до боротьби з ворогом

Молодь Львівщини активно залучена до боротьби з ворогом з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну. Як розповів начальник управління молоді та спорту Роман Хім’як вже з 25 лютого в області були організовані молодіжні волонтерські штаби. Пізніше створили СпівДіяХаб, продовжив роботу мобільний молодіжний центр на колесах «ІмпактБус».

Так,  «ІмпактБус» здійснив 12 виїздів до молодіжних середовищ у 12 громадах області, охопили більш як триста учасників. Основні тематики зустрічей - ментальне здоров'я, комунікація з владою, доступ до можливостей та прав, інтеграція молоді з числа ВПО. «ІмпактБус» проїхав по області 6500 км перевозячи гуманітарну допомогу потребуючим та вантажі ЗСУ.

Управління молоді та спорту ЛОВА організувало 30 заходів, охопили понад 2 тис учасників. Серед наймасштабніших: мотиваційний проєкт «Об'єднані», «Курси першої домедичної допомоги», патріотична гутірка до дня народження Є. Коновальця, курс «Ментальне здоров'я для молоді», курс «Основи Самозахисту», інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», інформаційно-просвітницька акція «Герої сьогодення», благодійна акція «Паска для Захисника», соціологічне опитування молоді щодо дозвілля та волонтерства та інші.

До волонтерського руху залучили понад 1000 молодих людей. Їх робота спрямована на прийняття та пакування гуманітарної допомоги, плетіння маскувальних сіток, допомога ВПО та потребуючим у Львові та області. 500 маскувальних сіток метражем 6400 м2 сплели волонтери молодіжного центру для потреб ЗСУ та інших військових формувань, 550 актуальних новин переклали волонтери центру на 10 мов світу та надіслали у світові інформаційні агенції.

Понад 600 тис грн молодь зібрала на потреби ЗС України. На ці кошти закупили машину, дрони, спорядження, амуніцію та передали військовим. Завдяки функціонуванню хабу СпівДія отримали машину від ОБСЄ та інвентар для молодіжного центру вартістю 30 тис євро. СпівдіяХаб видав приблизно 850 продуктових наборів 3 тисячам потребуючих.

Переглядів: 3