Воїни королівської бригади отримали від фонду «Повернись живим» допомоги на 8 мільйонів

Благодійний фонд «Повернись живим» забезпечив бійців 24 ОМБр імені короля Данила оптичними засобами на понад 8 мільйонів гривень.

Разом з тим, військовослужбовці отримали засоби живлення, спостереження та обладнання для командних пунктів на 1 мільйон 378 тисяч. Загалом коштом благодійних внесків фонд допоміг бригаді на 9, 5 млн гривень.

«Ця величезна сума, яку зібрали ви, наші благодійники, дала змогу передати українським воїнам 60 одиниць тепловізорів, теплоприцілів і тепловізійних монокулярів, а також 260 засобів живлення до них. Крім того, аеророзвідники бригади отримали камеру до свого DJI Matrice 300», - зазначили на офіційній сторінці фонду.

Крім цього королівські піхотинці тепер мають:

• 6 потужних дизельних генераторів;
  • 10 інвентарних генераторів, 10 ДБЖ та 10 містких акумуляторних батарей для резервного живлення в польових умовах;
  • 10 великих екранів для обладнання командних пунктів, пунктів розвідки та артилерії;
  • 10 камер відеоспостереження для контролю за обстановкою на фронті;
  • 5 Starlink;
  • 2 комплекти дронів Mavic 3;
  • 8 ноутбуків, 8 маршрутизаторів;
  • 41 карту пам’яті для дронів та планшетів артилеристів, 35 підсумків під планшети;
  • 10 кабелів програмування до рацій та 10 спеціалізованих антен.

«Ця кількість техніки — наша вдячність воїнам 24 ОМБр, які на межі людських можливостей обороняли Попасну на початку повномасштабного вторгнення, далі звільняли від росіян Херсонщину й тепер знову мужньо та самовіддано б’ються на Донеччині. Оптика і техніка, яку ми разом із вами передали нашим воїнам, допоможе їм робити свою роботу краще», - повідомили у «Повернись живим».

Долучитись до збору коштів на підтримку українського війська можна за посиланням – https://savelife.in.ua/donate/