Вночі 05.02 для очищення доріг в області задіяли більше сотні одиниць спецтехніки

Водіїв просять бути максимально уважними та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами.

Вночі для очищення доріг державного та місцевого значення на Львівщині задіяли 122 одиниці спецтехніки.

Станом на зараз організації, відповідальні за експлуатаційне утримання доріг області, продовжують очистку доріг для забезпечення безпечних умов дорожнього руху.

«Зважаючи на погодні умови, прошу водіїв максимально звернути увагу на дотримання безпечної дистанції між транспортними засобами»,- наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Якщо ви маєте інформацію про нерозчищені дороги державного та місцевого значення у нашій області, телефонуйте на Гарячу лінію Львівської ОВА: 112.

Фото: Служба автомобільних доріг у Львівській області.