Внесли зміни до Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення на 2021 рік

На засіданні сесії Львівської обласної ради, яке відбулось сьогодні, 13 липня, збільшили обсяг фінансування Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення на 2021 рік на загальну суму 21,8 млн грн. Вказані зміни націлені на забезпечення ефективного використання обласних коштів та максимального завершення об’єктів соціальної інфраструктури у поточному році.

Відтак, змінами передбачено дофінансування 3 проєктів на суму 13,4 млн грн, які реалізуються в рамках Програми, а саме:

- Нове будівництво монументального знака (флагштока) з національною символікою та благоустрій частини території Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на вул. Героїв Майдану, 32 м. Львові;

- Реконструкція складу, фасадів адміністративно-лабораторного корпусу, прохідної, теплогенераторної, навісів та благоустрій території ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» по вул. Львівській, 10 в смт.Брюховичі;

- Капітальний ремонт спального корпусу КЗ ЛОР «Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім.Героїв Крут» на вул.Пасічній, 68 в м.Львові. (коригування).

Окрім того, 4,8 млн грн запланували скерувати на 4 загальноосвітні заклади, які постраждали внаслідок буревію (с. Грімне, с. Конопниця, м. Золочів, с. Словіта). Залишок суми спрямують на реалізацію інших об’єктів соціальної інфраструктури.

Довідково:

Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення на 2021 рік затвердили рішенням сесії обласної ради від 13.04.2021 № 103. В її рамках реалізовується 119 проєктів на загальну суму з обласного бюджету 217,1 млн грн.

1 / 1