Власні надходження бюджетних установ Львівщини зросли на 47%

Обласні бюджетні установи, некомерційні комунальні заклади охорони здоров’я та організації, яким з обласного бюджету надається фінансова підтримка, з початку року отримали власних доходів на суму понад 131 млн гривень. У загальній сумі власних доходів 81 млн грн, а це 62%, отримано протягом березня-квітня – за час воєнних дій.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року власні надходження збільшилися на 42 млн грн, або 47%.

Благодійні внески, гранти та дарунки у структурі власних надходжень складають 61%, тоді як в минулому році переважали надходження від плати за надані послуги.

Найбільше власних доходів надійшло до закладів, підпорядкованих департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА, – 72 млн грн, що на 62% перевищують надходження за аналогічний період минулого року.

Установи освіти отримали понад 20 млн грн, соціального захисту – майже 20 млн гривень. У порівнянні з минулим роком їх надходження зросли на 37% та  22% відповідно.

Впродовж чотирьох місяців поточного року обласними установами, закладами та організаціями на забезпечення свого функціонування використано майже 110 млн грн власних надходжень. Враховуючи ситуацію, що склалася з початку війни, 95 млн грн (86% цих коштів) спрямовано в основному на поточні видатки – оплату праці та спожитих енергоносіїв, господарські потреби, на капітальні видатки використано близько 15 млн грн, або 14 %.

Сподіваємося на зростання надходжень власних доходів установ, закладів та організацій як додаткового джерела фінансування їх потреб.