Військові медики 103-ї бригади ТрО передали медичні засоби в районну лікарню Харківщини

Медикаменти будуть використовуватись для цивільного населення, а також для бійців, які звертатимуться у медичний заклад за допомогою.

Медики 103-ї бригади Сил територіальної оборони передали необхідні ліки у Шевченківську центральну районну лікарню, що знаходиться у Харківській області.

Під час зустрічі медичні працівники дякували ЗСУ за звільнення від ворога та розповідали про життя під час окупації.

«Наша армія – найкраща! Коли окупанти йшли вулицями нашого містечка, це було жалюгідно ! Одяг обшарпаний, техніка вся поломана. Танк тягне іншого танка. А коли зайшли ЗСУ, вони як Герої, наші Герої – красиві, сучасна техніка. Не можливо очей було відвести. Відчуваєш, знаєте, таку гордість за наше військо. Дуже дякуємо, вам, що вигнали від нас «освободітєлєй», яких ми сюди не звали», – розповіла одна з лікарок терапевтичного відділення.

Захисники передали ліки, які будуть використовувати цивільні медики для потреб місцевого населення. Це ліки для невідкладної допомоги, ліки для постійного прийому хворим з хронічними хворобами. Також знеболюючі, жарознижуючі, протизапальні засоби. Поділились портфелями укомплектованими для надання екстреної допомоги, дезінфікуючими засобами та іншими медичними виробами.

За можливості бійці й надалі будуть допомагати нашим медичним закладам й мирному населенню, які постраждали під час окупації.

Переглядів: 0