Військові 103-ї бригади ТрО встановили скульптуру Матері Божої в одному з сіл Донеччини

103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних Сил України виконує бойові завдання із захисту країни від окупантів на Донеччині.

За цей час бійці бригади не лише втримали визначену лінію оборони і звільнили від російських військ кілька населених пунктів області. Крім безпосереднього виконання своїх обов’язків, бригада допомагає мешканцям прифронтових сіл та містечок, сприяє їх евакуації, разом із волонтерами доставляє допомогу тим, хто її потребує.

А нещодавно в одному із сіл Донецької області бійці бригади встановили скульптуру Матері Божої. Дуже символічно, що урочисте відкриття скульптури припало саме на 14 жовтня – церковне свято Покрови та День захисників та захисниць України. Адже більше 170 років тому, в цьому ж селі була побудована та відкрита церква Покрови Пресвятої Богородиці. Однак після приходу радянської влади церква була знищена.

«Збройні Сили України, зокрема, і 103 бригада, не лише звільняють українські землі від окупантів. Вони ще й повертають сюди Україну. Вони повертають сюди українську культуру, традиції, які були знівельовані та викорінені радянським режимом. Немає сумнівів, що воїн із синьо-жовтим прапором на шевроні буде асоціюватись у цих мешканців із звільненням, з упевненістю в майбутньому, з миром», - прокоментував подію командир 103 бригади полковник Валерій Курко.

Скульптура повністю споруджена за кошти і зусиллями військовослужбовців бригади. На її відкриття зібрались мешканці села а також – військовослужбовці бригади. Урочисто освятив її капелан бригади о. Нестор.

Переглядів: 0