Військові 103-ї бригади ТРО привезли допомогу жителям прифронтових сіл

Бійці 103-ї бригади Сил тероборони привезли та роздали понад 11 тон гуманітарної у співпраці з управлінням цивільно-військового співробітництва ЗСУ в кількох населених пунктах на звільнених від окупантів територіях.

Дуже часто в містах та селах, які були нещодавно звільнені, відсутня електроенергія, газ та зв'язок. Також, внаслідок обстрілів та посилення негоди, ускладнений доїзд цивільного автотранспорту. Тож місцеві жителі гостро потребують найнеобхідніших речей – від продуктів харчування до предметів особистої гігієни.

«Ми постійно спілкуємось із місцевими мешканцями, і по їх реакціях бачимо, як сильно вони чекали на звільнення з окупації. Але ми, також, бачимо, що вони сьогодні гостро потребують підтримки. Тому й допомагаємо сьогодні усім українцям. Адже дуже часто першими, хто приходить сюди після окупантів, є військові із синьо-жовтими шевронами. І сьогодні ми таким чином ще раз підтверджуємо, що Україна єдина!», – кажуть захисники.

Допомогу зібрали волонтерські організації, сім'ї військовослужбовців бригади та небайдужі мешканці Львова та Львівської області.

Переглядів: 0