Вітаємо з днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

З повагою та любов'ю вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

З давніх-давен пісня і танець, музика і  слово, витворили майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам'яті. Культурні досягнення та традиції – це скарб єдиний, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Сьогоднішній день, ми щиро вдячні працівникам відділу культури і туризму Яворівської районної державної адміністрації, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю. Від вас сьогодні багато залежить. Важливо, щоб ми разом йшли вперед і наближали нашу перемогу на усіх фронтах.

Хочемо побажати вам життєвої теплоти у серці, щастя, радості, благополуччя, творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай всі плани реалізовуються, надії і мрії збуваються, а кожен день життя стане світлом в кінці тунелю, яке даруватиме радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Голова                                                                                              Голова

Яворівської районної                                                                 Яворівської районної

державної адміністрації                                                         ради

Ігор Самардак                                                                            Володимир Сичак

Переглядів: 114