Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

5 клас
І місце — Касюк Софія, учениця Золоткловицької ЗОШ І-ІІ ступенів Шегинівської сільської ради (вчитель Галишак С.Я.);
ІІ місце — Микуш Вероніка, учениця Домажирського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Івано-Франківської селищної ради (вчитель Бінкевич Г.В.);
ІІІ місце — Матвеєва Єлизавета, учениця Шклівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака Новояворівської міської ради (вчитель Брода І.Г.)

6 клас
І місце — Рябко Юлія, учениця Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Новояворівської міської ради (вчитель Сидорович Л.М.);
ІІ місце — Міськевич-Семеніхіна Єлизавета, учениця Гусаківського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів — ДНЗ” Шегинівської сільської ради (вчитель Савка О.В.);
ІІІ місце — Яворська Вікторія, учениця Івано-Франківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Виздрик І.П.);

7 клас
І місце — Реведжук Андріана, учениця Балицького НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ” Шегинівської сільської ради (вчитель Гелета О.В.);
ІІ місце — Івасів Світлана, учениця Бірківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Смага О.П.);
ІІІ місце — Зозуля Марта, учениця Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчитель Івахів І.Я.)

8 клас
І місце — Федечко Вероніка, учениця Бірківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Смага О.П.);
ІІ місце — Торба Софія, учениця Балицького НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ” Шегинівської сільської ради (вчитель Дутка М.Я.);
ІІІ місце — Куцериб Тетяна, учениця Берегівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Мостиської міської ради (вчитель Ящишин Р.І.);
- Кізлак Маркіян, учень Воледобростанького ЗЗСО І-ІІ ступенів Новояворівської міської ради (вчитель Басараб Н.І.)

9 клас
І місце — Кахнич Марта, учениця опорного закладу “Мостиський №2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мостиської міської ради (вчитель Нестор О.О.);
ІІ місце — Дзидз Вероніка, учениця Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчитель Грабовська Л.В.);
ІІІ місце — Сигляник Андріана, учениця Балицького НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ” Шегинівської сільської ради (вчитель Дутка М.Я.);
- Івануджак Остап, учень Домажирського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Івано-Франківської селищної ради (вчитель Гаврилів М.М.)

10 клас
І місце — Шемет Анастасія, учениця Бірківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Смага О.П.);
ІІ місце — Чорнопис Анастасія, учениця Волицького НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ” Шегинівської сільської ради (вчитель Кайдан О.Д.);
ІІІ місце — Дребот Вікторія, учениця Шклівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака Новояворівської міської ради (вчитель Шавало О.Б.)

11 клас
І місце — Гаєвський Владислав, учень Вороцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Івано-Франківської селищної ради (вчитель Пуківська О.О.);
ІІ місце — Кіт Олена, учениця опорного закладу “Мостиський ЗЗСО №1 І-ІІІ ступенів” Мостиської міської ради (вчитель Мельник Л.Т.);
ІІІ місце — Мацелюх Вероніка, учениця Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Новояворівської міської ради (вчитель Якимів М.Л.)

Переглядів: 4