Вісім громад області візьмуть участь в експериментальному проєкті з питань організації соціальної роботи

Вісім територіальних громад Львівської області визначили учасниками експериментального проєкту з питань організації соціальної роботи. Про це йдеться в Постанові.

До списку громад увійшли: Великомостівська, Гніздичівська, Городоцька, Добросинсько-Магерівська, Добротвірська, Новояворівська, Рудківська, Стрийська.

Ці територіальні громади візьмуть участь у експериментальному проєкті з організації в громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та / або перебувають у складних життєвих обставинах.

У межах цього проєкту громади отримають транспортні засоби та комп’ютерне обладнання, що посилить спроможність фахівців із соціальної роботи надавати допомогу зазначеним категоріям населення. Окрім технічного забезпечення, фахівці пройдуть навчання щодо організації соціальної роботи і надання соціальних послуг населенню.

Протягом серпня-вересня фахівці департаменту соціального захисту Львівської облдержадміністрації провели інформаційно-роз’яснювальну роботу та надали консультативну допомогу територіальним громадам у підготовці документів для участі в пілотному проєкті.

Зауважуємо, що територіальні громади, які матимуть бажання взяти участь в проєкті, можуть подати документи поштою на Національну соціальну сервісну службу із 1 до 15 квітня 2022 року.

Переглядів: 10