Віктор Ляшко відвідав Львівський медуніверситет і поспілкувався зі студентами

Сьогодні, 2 вересня, Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко в межах робочої поїздки на Львівщину відвідав Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.

Він зустрівся із ректором та студентами цього закладу. Університет цього року святкує 238-му річницю з дня заснування. До візиту міністра у цей виш долучився також очільник Львівщини Максим Козицький.

«Професія медика престижна і українські медики мають знайти відображення у нашому суспільстві. Це визнання від людей, яких рятують, так і держави, яка повинна  віддячити належним рівнем матеріального забезпечення і створити комфортні умови як для медпрацівника, так і для пацієнтів. Президент і Уряд докладають зусиль, щоб програма медичних гарантій і фінансування закладів охорони здоров'я не зменшувалась ні на гривню», – зазначив Віктор Ляшко.

Першокурсники розпочнуть навчання очно 15 вересня. Під час розмови обговорили наявність і стан укриттів.

Міністр зазначив, що зараз ключовим є покращити доступ студентів і викладацького складу до клінічних баз. Хочуть розробити законопроєкт для того, щоб медзаклади самі були зацікавлені у тому, аби їхня база стала клінічною.

Також Віктор Ляшко оглянув кафедри патологічної анатомії та нормальної анатомії при університеті та чинні музеї на території навчального закладу.

Нагадаємо, нині Міністр перебуватиме також в одному з медзакладів на Львівщині, де лікують військовослужбовців.

Переглядів: 0