Військових лікарів нагородили з нагоди Дня медика

З нагоди Дня медичного працівника, що традиційно відзначають в Україні у третю неділю червня, військових медиків 66 мобільного шпиталю привітали із професійним святом.

У час, коли на сходу України триває боротьба за територіальну цілісність, вище за людську вдячність лікарям не існує нічого.  Жертвуючи не лише своїм часом та комфортом, а й подекуди своїм життям, військові лікарі, наче ангели, вдихають життя у наших захисників. Висококваліфіковані лікарі, медсестри, санітари, парамедики і просто волонтери медичних служб стоять на сторожі здоров’я та життя цвіту української нації.

В урочистостях взяв участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Усі знають, ви повернули до життя не одного героя, витягуючи уламки з понівечених тіл. Те, що ви зробили на фронті наближує час, коли над Донецьком і Луганськом ми побачимо синьо-жовтий прапор» , - зазначив Олег Синютка, привітавши лікарів та вручивши їм нагороди.

Зокрема, за сумлінне виконання службових обов'язків і високий професіоналізм та з нагоди професійного свята нагороджено подяками, почесними грамотами та подарунками 4-х військових медиків.

Довідково:

У 66-ому госпіталі Міністерства оборони України служать офіцери з Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, кандидати медичних наук. А також лікарі, які викладають на кафедрах в різноманітних медичних інститутах, голови відділень обласних і районних лікарень. Військові реанімобілі везуть у госпіталь поранених із Пісків, Авдіївки, Дебальцевого та інших «гарячих» точок. Працює на передовій 66-ий медичний шпиталь із лютого 2015 року.