Віялові відключення електрики на підприємствах: Максим Козицький взяв участь в урядовому селекторі

Йшлось про те, як кожна область, зокрема Львівщина, повинна врегулювати використання потужності електромережі.

28 жовтня відбулась урядова селекторна нарада, у якій взяв участь начальник Львівської ОВА Максим Козицький та перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Під час онлайн-зустрічі Уряду та голів обласних військових адміністрації обговорювали питання, пов'язані з графіками відключення електромережі. Обмеження хочуть запровадити для побутових споживачів.

Також, відключення електроенергії потрібно впроваджувати і на підприємствах – комерційних та державних. Для цього кожна область мусить відокремити мінімальну кількість тих підприємств, які не можливо відключити від мережі, тобто, критичних.

Для інших виробництв область, разом із Львівобленерго, розробить графік відключень, а за можливості сприятиме проведенню їхньої роботи на нічний час – допомагатиме з перепустками на комендантську годину тощо.

«Внаслідок агресії росії, масованих обстрілів критичної інфраструктури, з минулого тижня є дефіцит електроенергії. Ми почали розробляти графіки відключень мешканців, а також підприємств. Це і психологічний аспект – усі мають розуміти, що відключення – вимушений захід», – наголосив Максим Козицький.

Нагадаємо, що на Львівщині графік аварійних відключень наразі не застосовують.

Переглядів: 0