Відтепер у системі ДАР можна відстежувати світові ціни на основні види сільськогосподарської продукції

Розділ доступний з головної сторінки кабінету користувача (кнопка «Огляд ринку»), а також у меню в лівій частині сторінки (розділ «Від партнерів»).

Попри те, що доступ до подібної інформації надається лише за передплатою, для зареєстрованих користувачів Державного аграрного реєстру − вона безкоштовна.

У такий спосіб, у розділі «Огляд ринку» зареєстровані агровиробники мають змогу перевіряти міжнародні ціни у портах західних та східних країн, Латинської Америки та України, а також на міжнародних біржах на такі види агропродукції: пшениця, ячмінь, кукурудза, соя, ріпак, рослинна олія і корми.

Публікуватимуть як і місячні графіки цін, так і за всю історію спостережень.

«В Державному аграрному реєстрі є можливість отримати безповоротну фінансову допомогу. Агровиробники, які обробляють від 1 до 120 га земель сільськогосподарського призначення або утримують від 3 до 100 корів усіх напрямів продуктивності можуть подати заявку до 15 листопада 2022 року.

Також, 23 жовтня завершується термін для подачі заявки на отримання рукавів для зберігання зерна тим аграріям, які мають у власності чи оренді (користуванні) від 100 до 10 000 га оброблюваних угідь», – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Зазначимо, що у системі ДАР можна переглянути і найсвіжіші відомості супутникових карт про посіви та внести дати дії договору на користування земельними ділянками.

Щоб запитати більше стосовно подачі заявок на участь, телефонуйте:

  • +380678371814,
  • +380960005376.
Переглядів: 2