Відпрацьовану броню команда Львівського оборонного кластеру замінить на нову: спільний проєкт з ArtArmor

Проєкт ЛОК та ArtArmor спрямований на підтримку Сил оборони України. Передавайте броню, яка отримала влучання кулі чи уламку, до ЛОК, де її замінять на новий бронежилет.

Новий бронежилет захищатиме надійніше за відпрацьований. А відпрацьована броня зможе приносити користь й надалі – тепер вже у межах мистецького проєкту. Мистецькі об’єкти, створені на бронеплитах, потраплять на аукціони, де будуть зібрані кошти на забезпечення бійців необхідними засобами захисту.

Тож, якщо у вас є бронеплита, що врятувала життя, втримавши кулю або уламок, надсилайте її на адресу Львівського оборонного кластера, заповнивши відповідну форму на сайті https://www.ldc-ua.org/artarmor або написавши на нашу фейсбук-сторінку ЛОК.

Відпрацьована броня зможе допомагати Україні навіть на дипломатичному фронті. Нещодавно президент Володимир Зеленський подарував Папі Римському картину Мадонни, створену на бронеплиті. Ця бронеплита свого часу врятувала життя військовому і надалі завдяки мистецькому проєкту ArtArmor на ній була написана картина, яку й подарували Папі Римському. Її творець – Юрій Вакуленко.

«Це вже не вперше, коли мистецтво на бронеплитах стає символічним подарунком для перших осіб». «Також ікони, написані на бронеплитах, що врятували життя захисникам України, передали Анджею Дуді та Ґітанасу Науседі - очільникам Польщі та Литви», – розповідає Олександр Ковальчук керівник ArtArmor.

Іконописець Андрій Охоцький спеціально для Анджея Дуди та Ґітанаса Науседа написав роботи на бронеплитах в рамках проєкту ArtArmor. Це ікони «Юрій Змієборець» з прапорами Польщі та Литви.

Проєкт ЛОК та ArtArmor спрямований на підтримку Сил оборони України. Передавайте броню, яка отримала влучання кулі чи уламку, до ЛОК, де її замінять на новий бронежилет.

Переглядів: 0