Відпочинковий комплекс «Захар Беркут» запрошує на неймовірні краєвиди

Краса гір, як рукою, знімає будь-яку втому. Вона дає нам енергію, силу, натхнення - саме те, що зараз вкрай необхідне для психоемоційного здоров’я.

Відпочинковий комплекс «Захар Беркут» запрошує до себе на краєвиди, які вважаються одними з найкращих у Карпатах. На витягу можна підійнятися на вершину Високий Верх.

«40 хвилин перебування на витязі – час природотерапії. Пейзажі навколо Високого Верху дуже привабливі. Споглядання на них заспокоює та наповнює душевні резерви. На вершині всі ваші фото будуть вдалими, та найважливіше – це спогади», – зазначає керівниця управління туризму та курортів Наталя Табака

Працівники комплексу запевняють, що здивують вас і гастропропозиціями.

«Тільки тут можна скуштувати справжні карпатські мандебурники! Вперше чуєте? Нічого страшного. Це такі наші картопляні пироги. З істинно карпатськими грибочками, зібраними ще осінню, м’яском та сиром. Це точно маст-хев цього сезону!», – кажуть вони.

Витяг працює щодня, окрім понеділка, з 9:00 до 18:00. А з 1 червня –  до 19:00. Ціни залишилися незмінними з минулого літа. Разовий підйом в один бік для дорослого – 150 грн. В дві сторони – 250. Для переміщених осіб, у складі екскурсійних груп, щосереди діють знижки.

Більше інформації на сайті  https://zaharberkut.ua/services/sightseeing-lifts 

Переглядів: 0