Відомий турецький пластичний хірург разом з львівськими медиками оперуватиме найменших пацієнтів

На цей тиждень уже заплановано близько 20 складних операцій,

Турецький пластичний хірург Хакан Агір вшосте приїжджає у Львів. Разом із медиками Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру він продовжить робити безкоштовні хірургічні втручання діткам з важкими патологіями обличчя та тіла.

На цей тиждень уже заплановано близько 20 складних операцій: видалення злоякісних пухлин, судинних мальформацій, реконструкція вроджених вад обличчя тощо. Найменшому пацієнту, якого турецький колега прооперує у цей візит, 6 місяців.

Під час спільних консультацій команда наших хірургів разом з Хаканом Агіром підібрали близько десяти складних випадків для майбутніх втручань під час наступного візиту колеги. Професор з Туреччини зауважив, що мета його приїзду - не лише благодійність, але й обмін досвідом.

«Я не просто оперую тут чи ділюсь власними знаннями. Я також вчусь у хірургів Центру, адже вважаю, що вони мають високий рівень і чималий досвід. У лікарні підібрана дуже хороша команда хірургів, і ми разом провели багато складних операцій», - відзначив Хакан Агір.

Для консультації хірурга у ЗУСДМЦ, потрібно попередньо записатися за телефоном:

  • (032) 270 22 07
  • (063) 189 70 50
  • (097) 150 70 53
Переглядів: 0