Відомі гумористи та артисти підтримують воїнів, які проходять лікування та реабілітацію у медзакладах області

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА продовжує ініціативу з підтримки українських воїнів, які ціною власного здоров’я боронять Україну, а сьогодні проходять лікування у медзакладах області.

Так, цими днями учасники відомого гумористичного шоу Lviv City Stand Up Тарас Стадницький, Андрій Озарків і Сашко Лопушанський зі своєю програмою відвідали Перше медичне об’єднання Львова.

Коміки презентували свою гумористичну програму для медиків та пацієнтів медзакладу, серед яких військовослужбовці, які боронять нашу державу від російського ворога. Також артисти поспілкувались із захисниками.

Як розповіли у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА хлопці із Lviv City Stand Up не вперше підтримують цю ініціативу. Наприкінці жовтня вони вже відвідували поранених військових, які проходять лікування та реабілітацію в одному з обласних медзакладів.

Загалом же від початку повномасштабного вторгнення росії Lviv City Stand Up провів понад 20 концертів в укритті і зібрав приблизно пів мільйона гривень на потреби ЗСУ.

Підтримали військових, які проходять лікування та реабілітацію на Львівщині і українські виконавці SHUMEI, LAUD  та Остап Дрівко. Вони цими днями виступили для воїнів в одному з обласних медзакладів.

«Хлопці, які борються на війні – титани і справжні Герої. За їх лікування та реабілітацію сьогодні дбають медики, а ми хочемо з допомогою відомих гумористів та артистів їх підтримати та підбадьорити. Ми вдячні кожному, хто відгукується на нашу ініціативу»,- зазначили у департаменті.

Переглядів: 0