Відкриття меморіальної дошки Героям АТО на Яворівській гімназії

14 жовтня в м.Яворові, на стінах Яворівської гімназії імені Осипа Маковея в знак пошани і пам’яті, де вчилися, сподівалися, мріяли зі своїми друзями Андрій Леськів, Владислав Рильський, Ігор Лехмінко, де працював молодий, творчий педагог Тарас Пазин  відкрито меморіальну дошку.

Андрій Леськів, Владислав Рильський, Ігор Лехмінко, Тарас Пазин  - герої АТО, чиї імена увіковічені на холодному граніті, завжди будуть прикладом для кожного з нас.

На захід прибули члени сімей загиблих, представники влади району,  побратими загиблих воїнів, громадськість міста.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, а також виконали Державний Гімн України.

Відкрив меморіальну дошку син Андрія Леськіва. Отець Володимир з церкви св.Юрія освятив меморіальну дошку та  присутні помолилися за загиблими воїнами, які відділи своє життя за волю і незалежність України. Після цього районна, міська влади, дирекція відділу освіти , військовослужбовці , сім’ї загиблих учасників АТО та мешканці міста поклали квіти та запалили лампадки.

Одночасно теплі та гіркі спогади про загиблих лунали з вуст Пазина Івана Дмитровича (батька загиблого Тараса Пазина), побратима  Хромчака Олега, голови Яворівської РДА Хляна Ореста, голови Яворівської районної ради Сичака Володимира , директора гімназії Моржин Наталії та  учнів школи.

Допоки ми живі - житиме пам’ять про наших героїв. З меморіальної дошки щодня зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом учнів, нагадуватимуть кожному з нас, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

Після цього в  районному Народному домі «Сокіл» відбулося патрiотичне  віче присвячене 74-ій річниці УПА та дню захисника України «Пам’ятай-ти нащадок героїв"

Переглядів: 1,087