Відкриття Пластового року на Львівщині: участь у церемоніалі взяли 28 осередків

Під час церемонії відкриття нагородили найактивніших пластунів.

У суботу, 17 вересня, 28 пластових осередків області зібрались у Львові, аби розпочатий новий пластовий рік.

«Відкриття Пластового Року» - це захід, який щорічно організовується у різних куточках України. Після активного таборового літа, усі пластуни починають осінньо-зимовий сезон вишколів та внутрішніх занять. Цей захід покликаний  налаштувати пластунів на продуктивну роботу.

Зараз Пласт є чи не найстаршою та найактивнішою молодіжною громадською організацією, яка сприяє всебічному патріотичному самовихованню української молоді.

Цього року Національна скаутська організація України «Пласт»  відзначила свою 110-ту річницю свята Першої Пластової Присяги. Кожен пластун та пластунка присяглися «бути вірними Богові та Україні» і «допомагати іншим».

Під час вторгнення російських військ в Україну, вони не зрадили своїй присязі, а доклали максимум зусиль, щоб захистити колег у війську та допомогти постраждалим українцям.

«Це завжди знакове свято для нас. Не зважаючи на виклики суспільства, ми відкриваємо традиційний Пластовий Рік і сподіваємось на його насиченість подіями. Бажаємо кожному пластуну налаштуватися на новий продуктивний період та розпочати його із наснагою. Дякуємо кожному за ваш вклад у нашу перемогу», – зазначила в.о. директора Львівського обласного пластового центру Ольга Приходько.

Під час церемоніалу Відкриття Пластового Року нагородили найактивніших пластунів, які активно брали участь  у діяльності організації з початку повномасштабного вторгнення росії.

«Пласт – це невід‘ємна частина життя кожного з вас, це велика молодіжна родина, яка закладає ті цінності, які формують міцний фундамент самоідентичності та патріотизму. Після 24 лютого пластуни сміливо зайняли позицію для захисту України, стали волонтерами та воїнами.

Дякуємо вам за вашу сміливість, енергію та величезний вклад у майбутнє України. Хай цей Пластовий Рік, незважаючи на всі труднощі, допоможе вам втілити всі задумані проекти», – наголосила спеціалістка управління молоді та спорту Львівської ОВА Ольга Сподарик.

Загалом, участь у Відкриті Пластового Року взяли 1365 учасників. Захід відбувався на різних локаціях Львова вподовж двох днів.

Окрім цього, організатори підготували програму для всіх вікових категорій пластунів.

«Для пластунів Відкриття Пластового Року – підсумок всіх літніх пригод. А їх завжди чимало: табори, мандрівки, ватри та ще багато цікавого. Для адміністративного апарату Пласту це старт нових викликів.

Вже з цього тижня діти почнуть свої регулярні пластові заняття і я бажаю всім пластунам бути сильними, красними, обережними і бистрими», − підкреслив голова львівського осередку Пласт Ярослав Булишин.

Переглядів: 1