Відійшов у засвіти український воїн, автор патріотичних пісень Олександр Рожко

Напередодні, 29 березня, стало відомо про смерть українського захисника та виконавця патріотичних військових пісень Олександр Рожко.

За плечами в Олександра великий бойовий досвід.

«Львівщина попрощалася з військовослужбовцем та музикантом Олександром Рожком. Він воював в Афганістані, Дагестані, Югославії і Придністров'ї, брав участь в АТО. Його пісні з воїнами на передовій та з цивільними – у серцях і душах. Вічна пам’ять. Глибокі співчуття рідним та близьким», - Максим Козицький.

Олександр брав активну участь в заходах, які організовувала Львівська обласна військова адміністрація, зокрема, «Зустріч побратимів» у дворику ЛОВА. З ним завжди була пісня, яку творив своїм серцем та душею. Його «Не сумуй», «Байдужість» та інші чула уся Україна, адже з незліченними концертами він виконував їх перед військовими та цивільними.

«Щоразу, йдучи на війну, я казав своїй дружині: «Не сумуй!». З цієї фрази й народилася ця пісня. Повернувшись стомлений додому ще у 2015 році, дружина попросила написати їй пісню. Я погодився і сказав, що називатиметься вона – «Не сумуй». Написав її за 15 хвилин, сидячи на кухні. Потім я зрозумів, що ця пісня важлива не лише моїй дружині, але й всім, хто чекає нас з фронту, молиться за нас», - говорив у інтерв’ю Олександр Рожко.

Крім того Олександр був учасником проєкту #ПісніВійни, в межах якого записав спільну пісню з лідером гурту «Антитіла». Переглянути відео виступу у виконанні Тараса Тополі та Олександра Рожко можна за посиланням – https://youtu.be/hlO_dR2C0Ow

Чин похорону українського захисника відбувся 30 березня у Львові.