Відійшов у вічність сотенний УПА Мирослав Симчич на псевдо «Кривоніс»

5 січня йому виповнилося 100 років, з них понад 30 він відбув у таборах – на каторзі.

Сьогодні, 18 січня, відійшов у вічність Герой України, сотенний УПА, політв'язень, громадський діяч, почесний громадянин Львова Мирослав Симчич на псевдо «Кривоніс».

«Велика втрата для всієї України. Назавжди запам'ятається своєю силою духу та боротьбою за незалежність України. Співчуття рідним й близьким. Вічна пам'ять Герою!», – наголосив очільник Львівської ОВА Максим

Мирослав Симчич провів 42 переможні бої. Він був прикладом служіння ідеї незалежності України для багатьох поколінь українців, для наших захисників, які сьогодні на полі бою відважно відстоюють право української нації творити свою історію.

Довідково:

Мирослава Симчича нагородили Орденом Свободи, орденом «За заслуги» III ступеня, відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України», медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям». У 2008 році у місті Коломия, Івано-Франківської області, Симчичу встановили прижиттєвий пам’ятник. Минулого року, з нагоди відзначення 80-річчя створення УПА, йому присвоїли звання Герой України.