Відбувся третій етап конкурсу щодо зайняття посад керівників обласних освітніх закладів

Рішення щодо призначення керівників конкурсна комісія ЛОР прийматиме 26 травня.

Учора, 24 травня, відбувся третій етап конкурсу щодо зайняття посад керівників двох обласних освітніх спеціалізованих закладів:

  • Комунальний заклад Львівської обласної ради «Левеня» (м. Львів);
  • Комунальний заклад Львівської обласної ради «Світанок» (м. Червоноград).

Під час третього етапу конкурсу, члени конкурсної комісії розглянули та затвердили результати тестових та ситуаційних завдань кандидатів на посади. Всі чотири кандидатки виконали завдання. Окрім того, комісія заслухала від кандидаток їх бачення розвитку освітніх закладів, які вони планують очолити, на найближчі кілька років.

Опісля члени комісії провели обговорення кандидатів. У підсумку, комісія вирішила визначення переможців провести на наступному засіданні, яке відбудеться у пʼятницю, 26 травня.

«Згідно з пунктами 36 і 37 Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Львівської обласної ради, затвердженого наказом управління майном спільної власності Львівської облради №16-к від 14.11.2022, конкурсна комісія після третього етапу конкурсу, у термін не більше як два дні, зобов’язана прийняти рішення про визначення переможця конкурсу або визнати конкурс таким, що не відбувся. У випадку прийняття позитивного рішення, яке, я сподіваюся, буде прийнято у п’ятницю, управління майном спільної власності ЛОР на основі підписаного мною, як головою комісії, протоколу, зобов’язане укласти контракт з новообраними керівниками закладів терміном мінімум на два роки, максимум на шість років.

Для унеможливлення будь-яких спекуляцій чи різного трактування процесу проведення конкурсу, наголошуємо, що робота комісії була організована максимально публічно з прямою трансляцією, яку можна переглянути за лінком», – зазначив голова конкурсної комісії, заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Додамо, що до складу конкурсної комісії  входять представники управління майном спільної власності Львівської облради, представники комунального закладу, керівника якого призначатимуть, заступник начальника Львівської ОВА, представники громадських організацій, профспілки, депутати облради.

Переглядів: 0