Відбувся моніторинговий візит з питань вакцинації до Львівської області

У Львівській області відбувся моніторинговий візит з питань вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках.

Робоча група, у складі представників Міністерства охорони здоров’я (МОЗ), Національної служби здоров'я України (НСЗУ), Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ), представники Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Представництва Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні, ознайомилась з проведенням вакцинальної кампанії в області. Відтак, були оглянуті пункти вакцинації та склади з імунобіологічними препаратами.

Представники моніторингового візиту мали змогу поспілкуватись з медиками та ознайомились з технічною частиною процесу вакцинації, вивчали документи щодо логістики вакцинальної кампанії. Зокрема, значну увагу приділяли прийому, зберіганню та транспортуванню вакцин, обліку температурного режиму на всіх етапах.

Було відмічено роботу команди координаторів як професійну, вмотивовану, яка має чітко відпрацьовані механізми взаємодії. В області є достатній запас міцності для збільшення темпів вакцинації. Виконуються всі рекомендації ВООЗ стосовно навчання медичних працівників пунктів щеплень та мобільних бригад. Розроблена та впроваджується комунікаційна стратегія області щодо вакцинації проти COVID-19.

По завершенню візиту у Львівській області представники моніторингової групи надали практичні поради та рекомендації стосовно подальшого процесу вакцинації.

Зазначимо, що за весь час проведення вакцинальної кампанії у Львівській області провакциновано 167 718 людей, з них 15 999 осіб у центрах вакцинації населення.

1 / 3