ВІДБУЛИСЬ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ ПРИ ЯВОРІВСЬКІЙ РДА

Сьогодні, 13 серпня 2021 року о 15:00 годині в сесійній залі районної ради відбулися установчі збори Громадської ради при Яворівській райдержадміністрації.  Участь в установчих зборах  взяло 6 ІГС . Тобто Громадська рада при Яворівській РДА  отримала новий склад із 6 чоловік.

Головою Громадської ради при районної державній адміністрації обрали Рака Ігора Васильовича члена Громадської організаіії «Екофорум-інвест» .

Заступником Громадської ради обрали: Микиту Ореста Тарасовича (ГС «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини».

Секретарем Громадської ради обрали: Ништу Світлану Михайлівну (ГО “Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих”.

Заступник голови РДА Володимир Дзюнька на початку зборів  висловив сподівання на те, що громадська рада нового скликання стане надійним помічником у прийнятті прозорих, виважених рішень, а Яворівський район стане прикладом для інших районів у плані налагодження плідної співпраці між владою та громадськістю.