Відбулась нарада щодо формування програм на 2020 рік та підсумок 2019 року

Сьогодні, 23 січня 2020 року під керівництвом голови Яворівської районної державної адміністрації Андрія Шумського, за участю заступника голови райдержадміністрації Назара Сойка, керівника апарату райдержадміністрації Зоряни Мірило та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулась нарада щодо формування програм на 2020 рік та підсумок 2019 року.

В ході зустрічі були заслухані звіти реалізації районних програм у 2019 році, зокрема щодо розвитку малого підприємництва, програм агропромислового розвитку, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу містобудування та архітектури, з питань оборонної роботи та цивільного захисту, сектору ЖКГ та енергетики, відділу культури, туризму, молоді та спорту, сектору з питань правової. мобілізаційної, режимно-секторної роботи та запобігання корупції, і Яворівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інші й обговорено програми 2020 року.

До кінця тижня керівники подадуть розроблені проєкти районних програм на 2020 рік, метою яких є розв'язання проблем району шляхом реалізації корисних для громади заходів, цілей та пріоритетних завдань району.

Після детального обговорення порушених питань голова райдержадміністрації Андрій Шумський дав відповідні доручення та закликав, щоб роботу виконували на результат.

Переглядів: 14