Відбудеться форум взаємодії «TOGETHER – 2022: Стійка трансформація як частина глобальної технології перемоги»

Онлайн-захід присвячений можливостям залучення грантового фінансування у проєкти, які сприятимуть переходу української економіки до функціонування на принципах сталого розвитку.

Спілка професіоналів довкілля Професійної асоціації екологів України ініціює проведення масштабної онлайн-платформи взаємодії з метою обговорення реалістичної стійкості та екологічності Плану відновлення України: як співпраця бізнесу, громад і влади може допомогти відновленню та зростанню економіки України.

Форум пройде 27 жовтня. Під час онлайн-зустрічі опрацюють першочергові кроки, які Україна зобов’язана здійснити в сфері довкілля, прямуючи до ЄС, зокрема:

• як впливає війна на довкілля: фіксація руйнувань, збитків і перспективи відновлення;
  • EU Green Deal як дорожня карта для відновлення України та оновлення зеленого курсу2022: Fit 55, CBAM, Закон «Про відновлення природи» тощо;
  • зелене будівництво, експлуатація будівель і енергоефективні технології;
  • шлях до мобільності з нульовими викидами;
  • як громади використовують можливості та долають перепони;
  • правові механізми контролю за нестійкими рішеннями в громадах та державі.

Більше про форум можна дізнатись за посиланням. Участь у заході безкоштовна за попередньої реєстрацією.