Від вересня у консультативно-координаційних центрах області, надали 2000 консультацій

Від вересня у консультативно-координаційних центрах, які з ініціативи Львівської ОВА розгорнули у всіх районах Львівської області, юристи надали уже дві тисячі консультацій.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

"Безкоштовно допомагають як вимушеним переселенцям, так і всім жителям Львівщини, які перебувають у складних життєвих обставинах. Дякую нашим партнерам, фахівці яких долучилися до роботи у ККЦ на волонтерських засадах: Норвезька рада у справах біженців в Україні - правова допомога, Данська рада у справах біженців / DRC, Карітас Стрийської єпархії, Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ», Благодійний фонд «Рокада», Карітас Борислав, Première Urgence Internationale, Право на захист. Нагадаю, окрім юридичної, у ККЦ можна отримати психологічну, медичну та гуманітарну допомогу, а також допомогу з пошуком роботи", - зазначив Максим Козицький.

Найчастіше люди звертаються щодо поновлення документів, соціальних виплат, пільг, зниклих безвісти та відшкодувань за втрачене майно.

«Правове поле – це той напрям, без якого будь-якій людині важко ухвалити рішення щодо наступних кроків. Ми забезпечимо координацію тих служб, які потрібно для вирішення питання. Держава допоможе у вирішенні питань. Але важливо, щоб людина зверталася», – наголосив відповідальний за супровід, координацію юристів в ККЦ при РВА ЛОВА Тарас Грень.

Щоб дізнатися адресу ККЦ у своєму районі та записатися на консультацію, телефонуйте на Гарячу лінію Львівської області: 112 або заповніть форму за посиланням.

Переглядів: 0