Від сьогодні зі Львова до Запоріжжя запускають прямий авіарейс

Сьогодні українська авіакомпанія Air Ocean Airlines розпочинає обслуговувати регулярні рейси за напрямком «Львів-Запоріжжя».

Новий маршрут виконуватиметься літаками АН-148-100Е двічі на тиждень: щоп’ятниці та щопонеділка. Тривалість польоту – 1 година 15 хвилин. У Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького повідомили, що попередньо рейси заплановані до 25 березня 2022 року.

Розклад рейсів: «Львів – Запоріжжя»: 12:05 - 13:20 год. «Запоріжжя – Львів»: 14:45 - 16:00 год.

Наразі ціни на квитки стартують від 865 гривень за напрямком «Львів-Запоріжжя» та 898 гривень для напрямку «Запоріжжя-Львів».

«Ми продовжуємо з’єднувати українські міста, до яких ви можете дістатися в найкоротший термін. Пропонуємо вам прямий рейс на крилах нашої авіакомпанії з чарівного міста Львів до козацького міста Запоріжжя. Запрошуємо вас до подорожі та подбаємо про вашу безпеку і комфорт» - інформують у пресслужбі авіакомпанії Air Ocean Airlines.

Нагадаємо, що з 12 грудня Air Ocean з’єднав східну та західну столиці України. Рейси за напрямком «Львів-Харків» відбуваються у четвер та неділю. Виліт зі Львова 12:05 год, приліт до Харкова 13:20 год. Харків - Львів, виліт з Харкова – 14:20 год, приліт до Львова о 15:35 год.

Як зазначає заступник начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації Тарас Лозинський: «У зв’язку з відкриттям нових рейсів ми звернулися з пропозиціями двосторонньої співпраці до Запорізької та Харківської ОДА, зокрема розглянути можливість розміщення аудіовізуального контенту туристичних можливостей Львівщини на їхніх сайтах, в соцмережах, а також розповсюдити між туристичними операторами областей.

Переконані, що такі маркетингові заходи сприятимуть налагодженню ефективної комунікації, обміном досвідом між представниками даної галузі та в подальшому формуванню якісних туристичних продуктів, збільшенню туристичних потоків між областями».

Довідково:

Авіакомпанія Air Ocean Airlines створена у 2020 році. У жовтні 2021 року отримала сертифікат експлуатанта та ліцензію, що дозволяє їй займатися комерційними перевезеннями пасажирів.

Авіаквитки можна придбати на офіційному сайті airocean.com.ua, а також на сайтах tickets.lowcostavia.com.ua та kiwi.com

Переглядів: 2