Від початку війни пів сотні міст України отримали гуманітарну допомогу від Мальтійської служби допомоги

Відбулась зустріч начальника Львівської ОВА Максима Козицького з Надзвичайним і Повноважним Послом Суверенного Військового Ордену Госпітальєрів Святого Йоана Єрусалимського, Родосу і Мальти Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне.

Сторони обговорили надання необхідного актуального гуманітарного забезпечення на потреби соціально незахищених верств населення та потерпілих внаслідок війни українців.

«Ми розпочали свою роботу на Львівщині ще в далекому 1991 році. За увесь цей час ми успішно реалізували безліч благодійних проєктів на базі шкіл-інтернатів області, провели чимало тренінгів з надання першої медичної допомоги. Також займались реабілітацією поранених на Сході України. Хочу наголосити, що ми були з вами в мирний період, будемо підтримувати і в час війни», - зазначив Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне.

Упродовж усіх місяців повномасштабного вторгнення росії на територію незалежної України Служба допомоги Мальтійського Ордену розгорнула масштабну допомогу.

За цей час понад 3700 тонн гуманітарної допомоги відправила Malteser International з Німеччини в Україну та прилеглі країни. Майже 50 міст України отримали гуманітарну допомогу. Понад 235 000 людей забезпечили гарячою їжею в Україні. Разом з цим, надали понад 1000 психологічних консультацій.

«Щиро вдячні за реалізацію гуманітарних ініціатив як на всій території України, так і у Львівській області зокрема. Ми високо цінуємо зусилля членів Мальтійської служби допомоги, посильну систематичну та послідовну допомогу, яка була надана на підтримку незахищених верств населення, дітей з інтернатів та сиротинців, людей похилого віку, осіб з інвалідністю», - зауважив Максим Козицький.

Очільник області також запропонував створити надалі спільний проєкт психологічної підтримки для усіх, хто постраждав від проявів насилля.

До слова, завдяки координації Malteser International, Мальтійський Орден продовжує надавати допомогу українському населенню, розповсюджуючи медичне обладнання, продукти харчування, засоби гігієни, забезпечує психосоціальну підтримку в Україні та в навколишніх країнах. Надає допомогу містам, у тому числі тим, що перебувають в облозі – Одеса, Суми, Чернігів, Харків, Миколаїв, Маріуполь, Покровськ, Запоріжжя.

Переглядів: 1