“Від Бога наша пісня” – на Львівщині триває благодійний музично-мистецький проєкт пам’яті Ігоря Білозіра

На Львівщині триває музично-мистецький проєкт, метою якого є популяризація пісень народного артиста України Ігоря Білозіра та збір коштів для потреб військових, які захищають Україну від російських загарбників.

Під час концертів звучать твори, які вже давно увійшли до золотої скарбниці  національного пісенного мистецтва, на яких зростало кілька поколінь українців. "Мамина світлиця", "Джерело", "Збирались хлопці", " на вірші Богдана Стельмаха, "Ніби вчора, рідна мамо", "Встань з колін, народе мій" на вірші Петра Запотічного, "Від Бога" на слова Михайла Ткача та ін.

Ці та інші пісні, які нагадують про батьківську домівку і маму, які піднімають наш дух і дають наснагу, глядачі приймають із неймовірним захопленням і теплом.

Організатором благодійних концертів, які відбуваються в містах і селах області, є громадська організація "Пісенна Україна - 2020". У концертних програмах беруть участь солісти Львівської національної філармонії ім. Мирослава Скорика, соліст гурту "Львівські музики" Іван Мазур та  тріо "Крайня хата".

Такі концерти вже відбулися у народних домах населених пунктів: Мшана, Щирець та Кам'янка-Бузька. Наступні події відбудуться у грудні.

Переглядів: 0