Ветерани Львівщини готуються до чергових відборів на світові змагання

Десять спортсменів - ветеранів російсько-української війни, пройшли 14-денний реабілітаційно-спортивний збір на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру, що у селі Яворів Боринської громади.

У зборі взяли участь чемпіон та  призери Invictus Games (Ігри Нескорених) 2017 та 2018 років, члени національної команди Ігор Воїнів 2020, члени збірної команди Львівської області  Ігор Воїнів 2021 року, зокрема  Роман Панченко, Дмитро Сидорук, Сергій Шимчак, Сергій Калитюк, Дмитро Афанасьєв, Віктор Лехкодух,  Ігор Галушка, Василь Кохан, Павло Луків та Олександр Заставський.

Програма збору включала тренування зі стрільби з лука, паверліфтингу, веслування на тренажерах та фізкультурно-спортивну реабілітацію. Реабілітаційно-спортивний збір організований управлінням молоді та спорту Львівської ОДА, з ініціативи громадської організації «Спортивна асоціація ветеранів війни «Незламний», в рамках обласних заходів щодо розвитку системи фізично-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей на виконання Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Загалом вартість збору склала  понад 163 тисячі гривень з обласного бюджету.

«Реабілітація спортом, кажуть ті, хто вже мав змогу спробувати, одна з найефективніших. Це робота над собою, це можливість спілкуватись з людьми, що пройшли ті ж випробування, що й ти. Це праця на результат, адже проводимо чимало змагань на обласному рівні, є мотивація тренуватись і перемагати, бо ж часто відбуваються національні і міжнародні Ігри Нескорених та Ігри Воїнів», - зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Приймала збір одна з найсучасніших спортивних баз України та Європи Західний реабілітаційно-спортивний центр. База олімпійської та паралімпійської підготовки доступна для всіх нозологічних груп спортсменів з інвалідністю, здатна забезпечити проведення спортивних змагань національного і міжнародного рівнів та найсучасніших реабілітаційних послуг для усіх верств населення, зокрема таборів активної реабілітації для поранених воїнів АТО. Готель та котеджі на 350 місць повністю відповідають міжнародним вимогам доступності для осіб з інвалідністю.

Нагадаємо, з нагоди Дня захисників та захисниць України на Львівщині відбувся Перший національний Кубок Воїнів зі стрільби з лука та Кубок Захисників України зі стендової стрільби. У пам’ять про загиблих захисників України у серпні управління молоді та спорту Львівської ОДА провело серію забігів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Згодом такий же захід відбувся у Трускавці. Наприкінці вересня на спортивно-стрілецькому комплексі «Карабін» розіграли Кубок оперативного резерву Збройних Сил України з прикладної стрільби.

1 / 1