В Яворівській райдержадміністрації привітали працівників ветеринарної медицини

11 серпня в Яворівській райдержадміністрації урочисто привітали з нагоди професійного свята працівників ветеринарної медицини нашого Яворівського району.

З вітальним словам виступили перший заступник райдержадміністрації Ігор Рак, заступник голови районної ради Володимира Мацелюх, в.о начальника Держпродспоживслужби Юрій Бундз. Працівників нагородили грамотами та цінними подарунками

20689639_1717784695182145_5312306852366098621_o

«Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють у галузі ветеринарної медицини, віддані своїй професії, для Вас робота – це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна копітка праця. Ви охороняєте територію району від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику захворювань, ведете державний нагляд за якістю та безпечністю продукції тваринного і рослинного походження.

Щиро вдячний Вам за сумлінне виконання професійних обов'язків. Нехай благословенними будуть Ваші дороги, нехай завжди супроводжують успіхи, радують друзі, колеги, надихають нові справи, окриляє любов, зігріває родинне тепло»

Чарівним голосом вітали присутніх Віра Тарабас, Оксана Русин.

Переглядів: 215