В Україні розроблятимуть національну багаторівневу мережу туристичних шляхів

Таке питання обговорили на V-му засіданні Ради туристичних міст та регіонів при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України, що відбулась минулого тижня у ЛОДА. Вперше до активної дискусії керівників структурних підрозділів з розвитку туризму обласних державних адміністрацій та міських рад  приєднався заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.

«Львівська область має багаторічний досвід створення туристичних шляхів на основі державного стандарту на її території вже ознаковано більш ніж 2 тисячі км туристичних шляхів різних категорій. Під час засідання Ради було прийнято рішення створити робочу групу зі створення національної мережі туристичних шляхів. Така багаторівнева мережа об'єднає туристичний простір і сприятиме активному просуванню його як в Україні, так і за кордоном. Відтак це зупинить безконтрольне застосування інформаційних туристичних знаків інших країн на території України, сприятиме підвищенню туристичного іміджу та його інтеграції у європейський простір. На маркування маршрутів активного туризму в бюджетній програмі 2017 р. закладено понад мільйон гривень, - зазначила Наталя Табака.

- Крім того, за досить короткий візит Ради туристичних міст і регіонів нам вдалося продуктивно обговорити розвиток туризму в Карпатському Регіоні та залучення грантових коштів на реалізацію стратегічних завдань з розвитку туризму. Засідання такого рівня показує, що одним зі стратегічних напрямків розвитку держави є туризм. Вдячна усім членам Ради за візит на Львівщину й переконана, що все вдасться, адже зібралась професійна команда справжніх фанатів туризму!"

По завершенню робочої частини засідання, відбулися практичні виїзди для ознайомлення із туристичними ресурсами, зокрема на Сколівщину у  село Волосянка та Державний історико-культурний заповідник «Тустань», а також із курортом Східниця.

Нагадаємо, у день засідання Ради туристичних міст та регіонів Кабінет Міністрів України ухвалив Стратегію розвитку туризму та курортів до 2026 року, відповідно до якої обсяг капітальних інвестицій у сфері туризму до 2026 року має збільшитися до 6,6 млрд грн, а кількість суб'єктів туристичної діяльності зрости в 5 разів. Саме розробка туристичної стратегії є однією з умов, яку необхідно виконати в рамках імплементації Угоди про асоціацію з ЄС.

Переглядів: 222