В Україні з’являться онлайн-курси зі сталого розвитку

Вже на початку 2020 року в Україні з’являться онлайн-курси зі сталого розвитку: для публічних службовців, представників бізнесу і громадських діячів. Ініціатива належить Програмі розвитку ООН, яка реалізує проект «Онлайн-освіта задля сталого розвитку» за підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

"Дистанційна освіта має безліч переваг і набирає обертів в Україні та світі. Водночас є потреба в підвищенні обізнаності з питань сталого розвитку, щоб забезпечити економічні, екологічні й соціальні перетворення і передати майбутнім поколінням не тільки комфортній, а й придатний для життя світ", – прокоментував Мустафа Саіт-Аметов, керівник програми ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку в регіонах.

Зокрема, у вільному доступі з’являться три онлайн-курси. Адже завдяки спільним діям влади, громади та бізнесу можна ефективно реагувати на такі виклики сьогодення, як-от бідність, нерівність чи кліматичні зміни. Також спільними зусиллями можна забезпечити гідну працю, якісну освіту, захист довкілля, відповідальне виробництво і споживання та досягти Цілей сталого розвитку, затверджених ООН на період до 2030. Отже онлайн-курси підкажуть, як діяти далі.

Публічні службовці підвищать свою спроможність аналізувати, формувати та реалізовувати публічну політику сталого розвитку територій, представники малого і середнього бізнесу – дізнаються як саме перейти до раціональних моделей виробництва й підвищити конкурентоспроможність, а представники громадських організацій – якісно просувати ідеї сталого розвитку в Україні.

Старт курсів заплановано на кінець січня 2020 року. Вони будуть доступні на освітніх платформах BУМ Online і Prometheus. Мова онлайн-курсів – українська, субтитри виконано англійською мовою. Онлайн-освіта є дистанційною, а тому доступною у будь-який час та будь-якій зручній для слухача локації.

Переглядів: 11