В області відзначили здобувачів освіти, які отримали 600 балів з національного мультитесту

Сьогодні, 17 листопада, відбулося нагородження випускників і випускниць закладів загальної середньої освіти, які за результатами національного мультипредметного тесту отримали 600 балів.

Цьогоріч через війну українським випускникам і випускницям замість традиційного зовнішнього незалежного оцінювання довелось складати національний мультипредметний тест із трьох предметів: української мови, математики та історії України. 1425 учасників й учасниць НМТ Львівщини, а це найбільше з усіх областей України, склали випробування з максимальною кількістю балів. З них: 1035 осіб – 200 балів (максимальний результат з однієї дисципліни), 303 особи – 400 балів (два предмети) та лише 87 випускників отримали – 600 балів (три предмети).

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький привітав тих випускників і випускниць, які з усіх предметів набрали максимальну кількість балів і в цілому отримали 600.

«Спершу в умовах пандемії коронавірусу, а згодом – в реаліях повномасштабної війни, постійної непередбачуваності, повітряних тривог й стресу ви змогли зосередитись на навчанні та показали найкращий результат.  Я пишаюся тим, що на Львівщині є настільки обдарована та ерудована молодь. Ви є майбутнім нашої держави. Дякую вам, а також вашим рідним та вчителям, які допомогли вам досягти таких блискучих результатів», – наголосив очільник Львівщини.

Найуспішніших випускників та випускниць закладів загальної середньої освіти привітав також директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска.

«Ви показали найкращий результат в області та країні загалом. 20% людей у будь-якому колективі чи країні роблять 80% роботи, а цьогорічний результат мультитесту показує, що ви потрапили в інтелектуальну еліту нашої країни. Бажаю вам обрати саме ту роботу, яка вам буде до вподоби, адже лише коли ви любите те, що робите, ви завжди досягнете успіху у будь-якому починанні», – підкреслив Олег Паска.

Також до слова запросили випускницю Дашавського ліцею Вікторію Филик.

«Результат цьогорічного мультитесту є заслугою не лише кожного з нас, але й учителів, які прищепили нам любов до знань і без них та їхніх порад цей результат не був би можливим. Особливо дякую нашим Збройним силам, завдяки яким ми сьогодні зібралися тут», – зазначила Вікторія Филик.

Найбільша кількість випускників, які за результатами національного мультипредметного тесту отримали 600-бальників, у Львівському районі – 47,  Дрогобицькому – 12, Червоноградському – 10, Яворівському – 8, Стрийському – 6, в Золочівському та Самбірському по 2. Також, окрім подяк, найкращі випускники отримають грошові винагороди у розмірі 10 тисяч гривень.

Переглядів: 0