В області відбулась нарада з користувачами мисливських угідь Львівщини

Учора, 10 січня у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада з користувачами мисливських угідь Львівщини.

У нараді взяли участь представники департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції у Львівській області, Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області, Львівського відділення ГО «Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь України», районні мисливствознавці, мисливствознавці держлісгоспів, представники користувачів мисливських угідь та представники громадської ради при Львівському ОУЛМГ.

Департамент екології та природних ресурсів  облдержадміністрації представляв Андрій Сенюк - начальник управління охорони природних ресурсів та моніторингу.

Під час заходу обговорювали питання про проведення обліку мисливських червонокнижних і мисливських видів звірів та птахів, опрацювання проєктів лімітів використання мисливських тварин, що належать до загальнодержавного значення, про продовження роботи щодо недопущення поширення африканської чуми свиней на території області та  охорону мисливських угідь.

Також, під час наради наголошено на наказі про проведення обліків в угіддях користувачів мисливських угідь області та строки їх проведення.

Переглядів: 9