В області триває фінансування ремонтів приміщень для проживання внутрішньо переміщених осіб

На виконання Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області розпорядженням обласної військової адміністрації затверджено з обласного бюджету кошти в сумі 50,0 млн грн.

Зокрема, для департаменту освіти і науки в сумі 46,0 млн. грн та департаменту економічної політики – 4,0 млн грн, яких визначено головними розпорядниками коштів.

Загалом затверджено 13 об’єктів, з яких: 10 – заклади освіти на суму 46,0 млн грн та 3 – об’єкти критичної інфраструктури на суму 4,0 млн гривень.

У поточному році з цієї суми витратили вже 638,7 тис гривень. Зазначену суму спрямували на поточний ремонт приміщень гуртожитку державного професійно-технічного навчального закладу «Миколаївський професійний ліцей». У травні на вказаний заклад виділили 317,5 тис грн, а упродовж цього тижня - 321,2 тис гривень.

Слід зазначити, що в основному кошти даної програми спрямовані на проведення поточних ремонтів приміщень у яких розміщені внутрішньо переміщені особи.