В області розпочали фінансування виплат травневих пенсій

Напередодні Пенсійний фонд України розпочав фінансування виплати пенсій за поточний місяць.

Про це повідомили в головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області.

"Пенсіонерам Львівщини на пенсійні виплати через АТ “Укрпошта” спрямовано 35,5 млн грн. Крім того, у травні профінансовано 9,0 млн грн – на оплату лікарняних жителям області", - зазначили в головному управлінні.

Довідково:

Станом на перше травня на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області перебуває 662 370 одержувачів пенсій, з них 33 603 особи – пенсіонери силових відомств; 102 872 одержувачів житлових субсидій; 76 357 одержувачів пільг; 15 127 одержувачів страхових виплат. У травні поточного року надали 6 252 послуги особам, які звернулися до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.