В області працюють над розробкою генерального плану Стрия

Департамент архітектури продовжує працювати над розробкою та впорядкуванням генеральних планів Львівщини.

Отож разом із спеціалістами ще раз проговорили зміни до генерального плану м. Стрий, аби якнайшвидше затвердити його і дати громаді поштовх до залучення нових інвесторів та якісного розвитку території міста.

“Чинний генеральний план Стрия був розроблений ще у 1974 році і вже втратив свою актуальність. Тому питання розроблення і затвердження нового генерального плану міста є пріоритетним цьогоріч. Зараз розробник вносить в нього останні корективи. Сподіваємось, найближчим часом цей генплан потрапить на розгляд містобудівної ради і буде затверджений органом місцевого самоврядування до 24 липня, адже потім генеральні плани населених пунктів затверджуватимуться виключно у складі комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад”.  – Зазначила директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОВА Олена Василько.

Нагадаємо, раніше містобудівна рада при департаменті архітектури та розвитку містобудування схвалила проєкт змін до генерального плану м. Червоноград.